Co mówiąo nas

Dorota B
Witam!!!
Znakomicie nas Państwo obsłużyliście: szybko, sprawnie, wygodnie i .... we wspaniałej atmosferze.

Kaya K
Polecam. Wszystko bez zastrzezen. Skorzystam jeszcze nie raz.

Andrzej O
Wygodny parking i bardzo przyjazna obsługa.

Krystyna
Bardzo profesjonalna obsługa. Chętnie polecam skorzystanie z King Parking.

Anna
Super polecam

ANETA
POLECAM!!! BARDZO MIŁA , SYMPATYCZNA OBSŁUGA,ŻADNYCH PROBLEMÓW,POLECAM!!!!

Bogdan B.
Wszystko w jak największym porządku - sprawnie, profesjonalnie, punktualnie, atrakcyjnie cenowo. Polecamy.

Państwo H.
Korzystaliśmy z Państwa Parkingu w dniach od 2-5 października. Jesteśmy pod dużym wrażeniem związanym z wielce profesjonalna obsługą reprezentowana przez miłego Pana. Sadzimy, że dalece wykracza on w obsłudze klienta w stosunku do standardów nawet tych najlepszych. Przykład: Mieliśmy oddać samochód na parking ok.godz 8:00. Jednak, ze względu na zmianę godziny odlotu (przesunięcie o godzinę do przodu) wyjechaliśmy z domu z odpowiednią korektą. Tego faktu nie zgłaszaliśmy do obsługi parkingu. Było nam bardzo miło jak ok. godz. 8:15 zadzwonił Pan z parkingu i zapytał czy wszystko ok, gdyż mieliśmy już być na parkingu. My oczywiście wyjaśniliśmy mu, że jest zwłoka i będziemy o godzinę później niż deklarowaliśmy. Przyjął wyjaśnienie i oczekiwał naszego przybycia. Zapytaliśmy go dlaczego dzwonił, a on wyjaśnił nam, że bywają przypadki, że klient ma "kłopot" i wtedy on chętnie pomaga (oczywiście w ramach swoich możliwości).
Taka troska o klienta jest w dzisiejszych czasach na wagę złota, zwłaszcza, że była z czystego serducha. Za to bardzo dziękujemy. Klienci z Mysłowic.
Jeszcze raz pozdrawiamy przemiłego Pana:)

Alfred K.
Jestem zadowolony z parkingu,dobra obsługa,jeżeli będę w potrzebie to na pewno skorzystam z Waszych usług

Bożena W.
Kożystałam już chyba ze wszystkich parkingów w Balicach, jednak obsługa na Państwa parkingu jest na najwyższym poziomie

Mariusz Kania - Lublin
w dniach 1-9 października kożystaliśmy z King parking miejsce oceniam 10/10, wszystko przebiegło bezproblemowo, po przyjeździe na parking zaproponowano nam kawę i herbatę ( nie skorzystaliśmy ponieważ nie było na to już czasu), Pan z obsługi pomógł nam w przeniesieniu bagaży (bardzo miły człowiek), auto zostawiliśmy wraz z kluczykami ponieważ zaproponowano nam czyszczenie wnętrza samochodu, następnie zostaliśmy odwiezieni pod "same drzwi" na lotnisko. Po powrocie zadzwoniliśmy do Pana z obsługi, aby po nas przyjechał nie minęła minuta On już był . Po kilku minutach byliśmy na parkingu. Samochód był wymuskany w środku aż miło było do niego wsiadać po podróży.
Gorąco polecam ten parking ja napewno będę z niego kożystał

trwa przesyłanie...